Raspis online šahovskih turnira u ožujku

Ciklus brzopoteznih online turnira u organizaciji Zagrebačkog šahovskog saveza

 Organizatori: Zagrebački šahovski savez

Pravo nastupa: Pravo nastupa imaju svi zainteresirani koji su registrirani u eklub ZSS na portalu Chess.com.

Upisnina: nema

Chess.com određuje dodatne kriterije u slučaju podjele mjesta i ima pravo isključiti igrača/icu u slučaju sumnje na nepoštenu igru. osvojeni bodovi za poredak će mu se oduzeti a ostalim igračima će biti korigirani .

 Nakon blokade igrača organizator trajno neće dozvoliti nastavak natjecanja niti članstvo u klubu. Igrač će biti isključen iz serije i njegovi rezultati se brišu. Organizator nije odgovoran za eventualne greške na serveru. U slučaju prekida zbog tehničkih problema turnir će se nadoknaditi u prvom slobodnom terminu (subota ili nedjelja)

 Za prijavu na natjecanje potrebno je otvoriti profil na portalu Chess.com i prijaviti se u chesscom E.

club Šah ZŠS te popuniti pijavnicu (https://www.chess.com/club/e-klub-zss)

 Administrator će odobriti pristup klubu. Za svaki pojedini turnir administrator objavljuje link za ulazak na turnir na stranici kluba. Link je aktivan sat vremena prije početka turnira.

Raspored natjecanja:

Dan Datum Vrijeme mjesto Tempo igre
 

Ponedjeljak

 

01.03.2021

 

19 sati

 

Chess.com

 

3 min + 2 sec

 

Ponedjeljak

 

08.03.2021

 

19 sati

Chess.com  

3 min + 2 sec

 

Ponedjeljak

 

15.03.2021

 

19 sati

Chess.com  

3 min + 2 sec

 

Ponedjeljak

 

22.03.2021

 

19 sati

Chess.com  

3 min + 2 sec

 

Ponedjeljak

 

29.03.2021

 

19 sati

Chess.com  

3 min + 2 sec

Prvi turnir na rasporedu je u ponedjeljak 01.03.2021 a posljednji u ponedjeljak 29.03.2021.

Na svakom turniru bodove dobiva 10 najuspješnijih igrača za ukupni poredak.

Mjesto – broj bodova
1. mjesto – 12 bodova 6.mjesto – 5 bodova
2 . mjesto- 10 bodova 7.mjesto – 4 boda
3.mjesto – 8 bodova 8. mjesto – 3 boda
4.mjesto – 7 bodova 9. mjesto- 2 boda
5.mjesto – 6 bodova 10. mjesto – 1 bod

 Pet turnira će činiti jednu cjelinu i troje najbolje plasiranih u ukupnom poretku (kumulativan zbroj bodova na svim turnirima) će osvojiti predmetne nagrade.

Posebne (predmetne) nagrade će osvojiti najbolji kadet, junior, žena i veteran.

Predmetne nagrade će biti iz asortimana šahovske opreme (ploča i figure, digitalni sat, knjige itd.)

Statistika i ukupni poredak će biti objavljen na stranicama e kluba ZŠS te na stranicama Zagrebačkog šahovskog saveza.

Na svakom turniru bodove dobiva 10 najuspješnijih igrača za ukupni poredak

  1. mjesto 12 bodova
  2. mjesto 10 bodova
  3. mjesto 8 bodova
  4. mjesto 7 bodova
  5. mjesto 6 bodova
  6. mjesto 5 bodova
  7. mjesto 4 boda
  8. mjesto 3 boda
  9. mjesto 2 boda
  10. mjesto 1 bod

U slučaju podjele mjesta (isti broj turnirskih bodova te bodova po dodatnom kriteriju) svi igrači koji dijele mjesto dobivaju isti broj bodova na način da se zbroj bodova podijeli sa brojem igrača

  1. Primjer: 2 igrača dijele 4. i 5. mjesto – svaki dobiva 6,5 bodova (7+6)/2=6,5
  2. Primjer: 3 igrača dijele 4. 5. i 6. mjesto – svaki dobiva 6 bodova (7+6+5)/3=6

 U slučaju da više igrača dijeli posljednje 10. mjesto svi dobivaju po 0,5 boda, bez obzira koliko ih ima.

 Za ukupni poredak računati će se kumulativan zbroj bodova prema plasmanu na pojedinačnim turnirima od 5 turnira. U slučaju istog broja bodova dodatni kriteriji su 2. veći broj nastupa na turnirima iz ciklusa i 3. zbroj bodova osvojen na turnirima.

 Na linku se nalazi pristupnica koju je potrebno ispuniti, a prijave će skupljati državni šahovski sudac Andrija Jergović koji će i administrirati turnire.

Prikupljeni podaci će se strogo čuvati i biti korišteni samo za svrhu identifikacije igrača i komunikaciju s onima koji će osvojiti nagrade.

Broj kola će ovisiti o broju prijavljenih igrača, ali u slučaju dovoljnog broja igrača će biti odigrano 9 kola.

Organizatori natjecanja:

Krešimir Podravec, Andrija Jergović (administrator)

Zagreb, 25.02.2021.

Tajnik ZŠS-a Krešimir Podravec

Rezultati: I.Ožujski turnir

I.Ožujski brzopoteznih online turnir na chess.com  (01.03.2021 – 19 h)
Mjesto Ime Rtg FED Bod SB Bodovi  apsolutni
1 IM Tica Sven 2653 CRO 8 43,00 12
2 MK Vidović Mario 2272 CRO 7 34,00 10
3 MK Horvat Damjan 2317 CRO 7 33,00 8
4 MK Babić Andrija 2077 CRO 32,00 7
5 FM Vidović Saša 2474 CRO 27,75 6
6 I Šagovac Kristijan 1973 CRO 6 22,00 4,5
III Damjanović Šimun 1705 CRO 6 22,00 4,5
8 CM Fajdetić Hrvoje 2242 CRO 17,50 3
9 MK Vuković Nikola 2185 CRO 5 22,00 2
10 Leskovac Nikola 1989 SRB 5 21,50 1
11 MK Marković Franjo-Josip 2254 CRO 5 18,50
12 Godinic Srecko 2042 FID 5 14,00
13 MK Bender Zdenko 1937 CRO 5 12,00
14 II Begić Domagoj 2042 CRO 18,75
15 MK Zadravec Matija 2330 CRO 4 18,00
16 II Đilas Ivan 1552 CRO 4 14,50
17 III Babić Tvrtko 1840 CRO 4 12,50
18 MK Prskalo Zoran 1809 CRO 4 12,00
19 II Šutić Darko 1954 CRO 4 10,00
20 III Bićanić Mile 1793 CRO 4 9,50
21 I Mesar Darko 1872 CRO 12,00
22 II Bogi Tomislav 2030 CRO 11,50
23 II Ševelj Berislav 1675 CRO 9,25
24 I Drinković Sara 1790 CRO 4,25
25 FM Radulović Bojan 2335 CRO 3 11,50
26 II Ljubić Luka 1740 CRO 3 10,50
27 I Lijović Ivan 1894 CRO 3 9,50
28 III Mišak Darijan 1660 CRO 8,25
29 II Mudrinić Nenad 1875 CRO 7,25
30 MK Grgurić Stjepan-Krešimir 2071 CRO 2 8,00
31 Grbavac Mijo 1246 CRO 2 3,50
32 IV Bogić Kristijan 1798 CRO 2 2,00
33 I Mikacinić Jelenko 1793 CRO 2 1,00
34 I Begić Klara 1603 CRO 1 5,00
35 Nenadić Kristijan 900 1 4,50
36 FM Tomulić Teo 2356 CRO 1 3,50
37 I Govorko Robert 1921 CRO 1 1,00
38 Budiselić Filip 1099 CRO 0 0,00
Zinaić Miroslav 1067 CRO 0 0,00
Bodovi  nakon I.Ožujkog turnira na chess.com (01.03.2021 u 19 sati)
mjesto Ime prezime I.turnir sve ukupno
1 Sven Tica 12 12
2 Mario Vidović 10 10
3 Damjan Horvat 8 8
4 Andrija Babić 7 7
5 SAŠA VIDOVIĆ 6 6
6 Kristijan Šagovac 4,5 4,5
7 Šimun Damjanović 4,5 4,5
8 Hrvoje Fajdetić 3 3
9 Nikola Vuković 2 2
10 Nikola Leskovac 1 1

II.Ožujski turnir

II.Ožujski brzopoteznih online turnir na chess.com  (08.03.2021 – 19 h)
Rank Name Rtg FED Club Pts SB Apsolutni bodovi
1 IM Tica Sven 2672 CRO Šk Novi Zagreb, Zagreb 7 39,50 12
2 FM Tomulić Teo 2346 CRO Ašk Junior, Rijeka 7 34,50 10
3 FM Vidović Saša 2472 CRO Šk Strahoninec, Strahoninec 32,50 8
4 MK Vidović Mario 2303 CRO Šk Strahoninec, Strahoninec 6 33,00 6,5
MK Zadravec Matija 2274 CRO Šk Sloboda, Mihovljan 6 33,00 6,5
6 CM Fajdetić Hrvoje 2255 CRO 6 26,50 5
7 MK Bender Zdenko 1932 CRO Šk Dubrovnik, Dubrovnik 6 24,50 4
8 II Begić Domagoj 2144 CRO Šk Petar Sedlar – Pepe, Kaštel Novi 6 24,00 3
9 MK Horvat Damjan 2336 CRO Šk Dugo Selo, Dugo Selo 23,75 2
10 MK Babić Andrija 2197 CRO Gšk Županja, Županja 21,25 1
11 Leskovac Nikola 1977 SRB 17,25
12 Bijelic Milan 2085 SUI 5 24,00
13 MK Mravunac Damir 2107 CRO Šk Špansko, Zagreb 5 22,00
14 III Damjanović Šimun 1808 CRO Šk Dubrava, Zagreb 5 19,00
15 MK Prskalo Zoran 1828 CRO Šk Ina-Zagreb, Zagreb 5 15,00
16 Hadžić Sabahet 2210 BIH Šd Sisak, Sisak 22,50
17 I Drinković Sara 1750 CRO Šk Jelsa, Jelsa 19,75
18 FM Čop Tomislav 2436 CRO Šk Bjelovar, Bjelovar 17,00
19 Vranješ Jasminko 1735 CRO 13,75
20 III Mišak Darijan 1659 CRO Šk Aer, Zagreb 9,00
21 II Šutić Darko 1869 CRO 4 14,50
22 II Ševelj Berislav 1613 CRO Šk Makarska, Makarska 4 13,25
23 II Đilas Ivan 1645 CRO Šk Jasenovac, Jasenovac 4 12,50
24 MK Janković Mirko 1780 CRO Šk Polet, Zabok 4 12,25
25 MK Grgurić Stjepan-Krešimir 2014 CRO Šk Dugo Selo, Dugo Selo 15,25
26 IV Bogić Kristijan 1836 CRO Šk Petar Sedlar – Pepe, Kaštel Novi 13,75
27 III Bićanić Mile 1800 CRO Šk Virovitica, Virovitica 13,00
28 I Lijović Ivan 1859 CRO Šk Virovitica, Virovitica 12,00
29 III Babić Tvrtko 1867 CRO Šk Bjelovar, Bjelovar 7,75
30 I Mesar Darko 1837 CRO Šk Zaprešić, Zaprešić 3 10,50
31 Knežević Franjo 1666 CRO Šk Virovitica, Virovitica 3 7,00
32 I Mikacinić Jelenko 1803 CRO Šk Travno, Zagreb 2 5,50
33 Godinic Srecko 2050 FID 2 5,00
34 I Begić Klara 1705 CRO Šk Petar Sedlar – Pepe, Kaštel Novi 2 4,00
35 Nenadić Kristian 922 CRO 1 4,50
36 Zinaić Miroslav 1067 CRO Šk Travno, Zagreb 0 0,00
Stjepić Lovre 797 CRO 0 0,00
Bodovi  nakon II.Ožujkog turnira na chss.comu (08.03.2021 u 19 sati)
mjesto Ime prezime I.turnir II.turnir sve ukupno
1 Sven Tica 12 12 24
2 Mario Vidović 10 6,5 16,5
3 SAŠA VIDOVIĆ 6 8 14
4 Damjan Horvat 8 2 10
5 Teo Tomulić 10 10
6 Andrija Babić 7 1 8
7 Hrvoje Fajdetić 3 5 8
8 Matija Zadravec 6,5 6,5
9 Kristijan Šagovac 4,5 4,5
10 Šimun Damjanović 4,5 4,5
11 Zdenko Bender 4 4
12 Domagoj Begić 3 3
13 Nikola Vuković 2 2
14 Nikola Leskovac 1 1

III.Ožujski turnir

III.Ožujski brzopoteznih online turnir na chess.com  (15.03.2021 – 19 h)
Rank SNo. Name Rtg FED Club Pts SB Apsolutni bodovi
1 1 IM Tica Sven 2376 CRO Šk Novi Zagreb, Zagreb 47,50 12
2 5 MK Horvat Damjan 2204 CRO Šk Dugo Selo, Dugo Selo 7 37,50 10
3 2 FM Tomulić Teo 2319 CRO Ašk Junior, Rijeka 6 31,50 7,5
4 MK Vidović Mario 2233 CRO Šk Strahoninec, Strahoninec 6 31,50 7,5
5 3 FM Vidović Saša 2259 CRO Šk Strahoninec, Strahoninec 6 31,00 6
6 8 MK Mravunac Damir 2137 CRO Šk Špansko, Zagreb 6 25,50 5
7 7 CM Kalajžić Ivan 2153 CRO Šk Primošten, Primošten 27,00 4
8 6 CM Fajdetić Hrvoje 2179 CRO 26,00 3
9 16 II Begić Domagoj 1968 CRO Šk Petar Sedlar – Pepe, Kaštel Novi 5 24,75 2
10 12 I Šagovac Kristijan 2038 CRO Šk Sesvete Agroproteinka, Zagreb 5 22,00 1
11 19 II Đilas Ivan 1920 CRO Šk Jasenovac, Jasenovac 5 20,00
12 10 MK Babić Andrija 2112 CRO Gšk Županja, Županja 5 19,00
13 25 I Begić Klara 1840 CRO Šk Petar Sedlar – Pepe, Kaštel Novi 5 16,50
14 9 MK Heged Vlado 2133 CRO Šk Ericsson – Nikola Tesla, Zagreb 5 15,75
15 11 MK Bender Zdenko 2047 CRO Šk Dubrovnik, Dubrovnik 5 14,00
16 20 II Šutić Darko 1894 CRO 14,50
17 22 Godinic Srecko 2000 FID 4 13,50
18 13 I Lijović Ivan 2033 CRO Šk Virovitica, Virovitica 4 13,00
18 Leskovac Nikola 2000 SRB 4 13,00
21 III Babić Tvrtko 1891 CRO Šk Bjelovar, Bjelovar 4 13,00
31 Vranješ Jasminko 1600 CRO 4 13,00
22 28 Vujić  Slaven 1600 CRO 4 12,50
23 15 I Mesar Darko 1976 CRO Šk Zaprešić, Zaprešić 4 12,00
17 MK Prskalo Zoran 1954 CRO Šk Ina-Zagreb, Zagreb 4 12,00
25 23 III Bićanić Mile 1826 CRO Šk Virovitica, Virovitica 10,25
26 24 II Ševelj Berislav 1847 CRO Šk Makarska, Makarska 8,25
27 26 III Damjanović Šimun 1827 CRO Šk Dubrava, Zagreb 3 13,00
28 32 Špoljarec Stjepan 1699 CRO 3 7,00
29 14 Hadžić Sabahet 2023 BIH Šd Sisak, Sisak 2 8,50
30 27 II Kvaternik Ema 1798 CRO Šk Vodnjan, Vodnjan 5,25
30 Kvaternik Juraj 1690 CRO Šk Vodnjan, Vodnjan 5,25
32 29 IV Bogić Kristijan 1712 CRO Šk Petar Sedlar – Pepe, Kaštel Novi 1 4,50
33 Stjepić Lovre 1600 CRO 1 4,50

 

Bodovi  nakon III.Ožujkog turnira na chss.comu (01.03.2021 u 19 sati)

mjesto Ime prezime I.turnir II.turnir III.turnir sve ukupno
1 Sven Tica 12 12 12 36
2 Mario Vidović 10 6,5 6 22,5
3 Saša Vidović 6 8 7,5 21,5
4 Damjan Horvat 8 2 10 20
5 Teo Tomulić 10 7,5 17,5
6 Hrvoje Fajdetić 3 5 3 11
7 Andrija Babić 7 1 8
8 Matija Zadravec 6,5 6,5
9 Kristijan Šagovac 4,5 1 5,5
10 Damir Mravunac 5 5
11 Domagoj Begić 3 2 5
12 Šimun Damjanović 4,5 4,5
13 Ivan Kalajzic 4 4
14 Zdenko Bender 4 4
15 Nikola Vuković 2 2
16 Nikola Leskovac 1 1

IV.Ožujski turnir

IV.Ožujski brzopoteznih online turnir na chess.com (22.03.2021 – 19 h)

Rank Name Rtg FED Club Pts SB apsolutni  bodovi
1 IM Tica Sven 2652 CRO Šk Novi Zagreb, Zagreb 9 46,50 12
2 MK Vidović Mario 2302 CRO Šk Strahoninec, Strahoninec 32,50 10
3 CM Fajdetić Hrvoje 2269 CRO 32,25 8
4 MK Mravunac Damir 2103 CRO Šk Špansko, Zagreb 6 29,75 7
5 FM Tomulić Teo 2377 CRO Ašk Junior, Rijeka 6 29,50 6
6 MK Gavran Marinko 1975 CRO Šk Dugo Selo, Dugo Selo 23,75 5
7 I Baljak Jadranko 1985 CRO Šk Velebit, Senj 23,50 4
8 II Šutić Darko 1905 CRO 21,50 3
9 MK Prskalo Zoran 1921 CRO Šk Ina-Zagreb, Zagreb 18,00 2
10 FM Božanić Ivica 2191 CRO Šk Primošten, Primošten 5 26,00 1
11 FM Vidović Saša 2455 CRO Šk Strahoninec, Strahoninec 5 24,00
12 Bijelic Milan 2124 SUI 5 22,00
13 MK Bender Zdenko 1952 CRO Šk Dubrovnik, Dubrovnik 5 20,50
14 I Lijović Ivan 1851 CRO Šk Virovitica, Virovitica 5 20,00
15 MK Babić Andrija 2100 CRO Gšk Županja, Županja 5 15,50
16 MK Raljić Mirko 2121 CRO Šk Velika Gorica, Velika Gorica 18,50
I Florjan Mladen 2052 CRO Šd Varaždin, Varaždin 18,50
18 Vranješ Jasminko 1801 CRO 17,25
19 Pišonić Ivan 1650 CRO Šk Travno, Zagreb 14,50
20 I Drinković Sara 1772 CRO Šk Jelsa, Jelsa 11,25
21 II Begić Domagoj 2214 CRO Šk Petar Sedlar – Pepe, Kaštel Novi 4 18,00
22 III Bićanić Mile 1747 CRO Šk Virovitica, Virovitica 4 15,00
23 Knežević Franjo 1605 CRO Šk Virovitica, Virovitica 4 14,50
24 IV Bogić Kristijan 1783 CRO Šk Petar Sedlar – Pepe, Kaštel Novi 4 13,50
25 II Gundić Danijel 1842 CRO Šk Gornji Mihaljevec, Gornji Mihalj 4 12,75
26 I Mesar Darko 1804 CRO Šk Zaprešić, Zaprešić 4 10,00
III Mišak Darijan 1647 CRO Šk Aer, Zagreb 4 10,00
28 II Đilas Ivan 1749 CRO Šk Jasenovac, Jasenovac 4 9,00
29 Bjeliš Domagoj 1476 CRO Šk Dubrovnik, Dubrovnik 11,00
30 MK Bajlo Kristijan 2057 CRO Šk Zadar, Zadar 3 10,50
31 III Babić Tvrtko 1849 CRO Šk Bjelovar, Bjelovar 3 10,00
32 AIM Helenyi Zoltan 1954 SRB 3 9,00
33 II Ševelj Berislav 1623 CRO Šk Makarska, Makarska 9,25
34 I Begić Klara 1696 CRO Šk Petar Sedlar – Pepe, Kaštel Novi 7,75
35 Karakhanov Klimentiy 1138 CRO 1 4,50
36 Leskovac Nikola 1962 SRB 1 1,00
37 Matana Toni 1172 CRO Šk Dubrovnik, Dubrovnik 1 0,00
38 Godinic Srecko 1909 FID 0 0,00
III Damjanović Šimun 1702 CRO Šk Dubrava, Zagreb 0 0,00
Nenadić Kristian 975 CRO 0 0,00

 

Bodovi nakon IV.Ožujkog turnira na chss.comu (22.03.2021 u 19 sati)

mjesto Ime prezime I.turnir II.turnir III.turnir IV.turnir sve ukupno
1 Sven Tica 12 12 12 12 48
2 Mario Vidović 10 6,5 6 10 32,5
3 Teo Tomulić 10 7,5 6 23,5
4 Saša Vidović 6 8 7,5 21,5
5 Damjan Horvat 8 2 10 20
6 Hrvoje Fajdetić 3 5 3 8 19
7 Damir Mravunac 5 7 12
8 Andrija Babić 7 1 8
9 Matija Zadravec 6,5 6,5
10 Kristijan Šagovac 4,5 1 5,5
11 Domagoj Begić 3 2 5
12 Gavran Marinko 5 5
13 Šimun Damjanović 4,5 4,5
14 Ivan Kalajzic 4 4
15 Zdenko Bender 4 4
16 Jadranko Baljak 4 4
17 Šutić Darko 3 3
18 Nikola Vuković 2 2
19 Zoran Prskalo 2 2
20 Nikola Leskovac 1 1
21 Ivica Božanić 1 1

V.Ožujski brzopoteznih online turnir na chess.com (29.03.2021 – 19 h)

Rank Name Rtg FED Club Pts SB Apsolutni bodovi
1 MK Mravunac Damir 2124 CRO Šk Špansko, Zagreb 42,25 12
2 Bijelic Milan 2191 SUI 32,50 10
3 FM Tomulić Teo 2361 CRO Ašk Junior, Rijeka 6 27,00 8
4 MK Bender Zdenko 1971 CRO Šk Dubrovnik, Dubrovnik 6 25,50 7
5 Godinic Srecko 1959 FID 6 24,50 6
6 CM Fajdetić Hrvoje 2234 CRO 27,75 5
7 II Ševelj Berislav 1654 CRO Šk Makarska, Makarska 22,00 4
8 MK Babić Andrija 2045 CRO Gšk Županja, Županja 5 21,50 3
9 I Šagovac Kristijan 1987 CRO Šk Sesvete Agroproteinka, Zagreb 5 21,00 2
10 II Gundić Danijel 1836 CRO Šk Gornji Mihaljevec, Gornji Mihalj 5 16,00 1
11 III Babić Tvrtko 1829 CRO Šk Bjelovar, Bjelovar 18,25
12 MK Prskalo Zoran 1914 CRO Šk Ina-Zagreb, Zagreb 15,75
13 II Ljubić Luka 1803 CRO Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelja 14,25
14 MK Ivanković Ivo 1897 CRO Šk Dubrovnik, Dubrovnik 4 16,00
15 II Šutić Darko 2067 CRO 4 14,00
16 I Drinković Sara 1746 CRO Šk Jelsa, Jelsa 4 13,50
17 I Mesar Darko 1784 CRO Šk Zaprešić, Zaprešić 4 13,00
18 NM Jošić Hrvoje 2157 CRO 4 12,50
19 II Đilas Ivan 1739 CRO Šk Jasenovac, Jasenovac 4 11,00
20 IV Bogić Kristijan 1802 CRO Šk Petar Sedlar – Pepe, Kaštel Novi 4 10,00
21 III Damjanović Šimun 1718 CRO Šk Dubrava, Zagreb 16,75
22 Knežević Franjo 1664 CRO Šk Virovitica, Virovitica 3 12,50
23 I Begić Klara 1678 CRO Šk Petar Sedlar – Pepe, Kaštel Novi 3 12,00
24 II Begić Domagoj 2201 CRO Šk Petar Sedlar – Pepe, Kaštel Novi 3 11,50
25 Vranješ Jasminko 1820 CRO 3 7,50
26 I Mikacinić Jelenko 1803 CRO Šk Travno, Zagreb 2 3,00
27 Juko Josip 886 CRO 1 4,50
Stjepić Lovre 824 CRO 1 4,50
29 I Lijović Ivan 1874 CRO Šk Virovitica, Virovitica 1 0,00
30 Vranić Andrija 1359 CRO 0 0,00

Bodovi nakon V.Ožujkog turnira na chss.comu (29.03.2021 u 19 sati)

mjesto Ime prezime I.turnir II.turnir III.turnir IV.turnir V.turnir sve ukupno
1 Sven Tica 12 12 12 12 48 I.mjesto
2 Mario Vidović 10 6,5 6 10 32,5 II.mjesto
3 Teo Tomulić 10 7,5 6 8 31,5 III.mjesto
4 Hrvoje Fajdetić 3 5 3 8 5 24
5 Damir Mravunac 5 7 12 24 najbolji vetran
6 Saša Vidović 6 8 7,5 21,5
7 Damjan Horvat 8 2 10 20
8 Andrija Babić 7 1 3 11
9 Zdenko Bender 4 7 11
10 Bijelić Milan 10 10
11 Kristijan Šagovac 4,5 1 2 7,5 najbolji junior
12 Matija Zadravec 6,5 6,5
13 Godinić Stjepan 6 6
14 Domagoj Begić 3 2 5 najbolji kadet
15 Gavran Marinko 5 5
16 Šimun Damjanović 4,5 4,5
17 Ivan Kalajzic 4 4
18 Jadranko Baljak 4 4
19 Ševelj Berislav 4 4
20 Šutić Darko 3 3
21 Nikola Vuković 2 2
22 Zoran Prskalo 2 2
23 Nikola Leskovac 1 1
24 Ivica Božanić 1 1
25 Gundić Danijel 1 1